Guzu CM-6

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochranná maska CM-6 je spolehlivým pomocníkem pro ochranu očí, obličeje a dýchacích orgánů před různými průmyslovými škodlivinami a chemickými látkami. Díky své funkční spolehlivosti je ideální pro širokou škálu profesí od průmyslu a zemědělství až po záchranáře a ozbrojené složky. Tato maska splňuje normu EN 136:1998 CL3 a je vyrobena z kvalitních materiálů, jako je brom-butyl guma a polykarbonát, což zajišťuje bezpečnost a pohodlí při nošení. S univerzální velikostí a možností dokoupení originálního... Celý popis

Koupit za 3 475 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná maska CM-6 je spolehlivým pomocníkem pro ochranu očí, obličeje a dýchacích orgánů před různými průmyslovými škodlivinami a chemickými látkami. Díky své funkční spolehlivosti je ideální pro širokou škálu profesí od průmyslu a zemědělství až po záchranáře a ozbrojené složky. Tato maska splňuje normu EN 136:1998 CL3 a je vyrobena z kvalitních materiálů, jako je brom-butyl guma a polykarbonát, což zajišťuje bezpečnost a pohodlí při nošení. S univerzální velikostí a možností dokoupení originálního částicového filtru je tato maska skvělou volbou pro ty, kteří potřebují spolehlivou ochranu v náročných podmínkách.

Hlavní parametry:
- Ochrana před průmyslovými škodlivinami a chemickými látkami
- Teplotní rozsah od -30 °C do +70 °C
- Minimální obsah kyslíku v okolní atmosféře: 17%
- Norma: EN 136:1998 CL3
- Hmotnost: cca. 560g
- Obecné zorné pole: min. 70%
- Binokulární zorné pole: min. 80%
- Srozumitelnost řeči: 95%
- Materiál lícnice: brom-butyl guma
- Materiál zorníku: polykarbonát
- Závit pro připojení filtru: Rd 40 x 1/7”
- Dýchací odpor při průtoku vzduchu 30 l/min.: vdechovací odpor Max. 30 Pa, vydechovací odpor Max. 60 Pa
- Univerzální velikost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Gumárny Zubří

Články odjinud