Guzu CM-6MP

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Představujeme vám inovovanou verzi oblíbené masky CM-6SM! Tato maska kombinuje vynikající ochranu s pohodlím a praktičností. Díky vylepšenému designu poskytuje ještě lepší těsnění a zajišťuje optimální ochranu dýchacích cest před škodlivými částicemi a plyny. Maska je vyrobena z odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost i při náročném použití. Navíc je vybavena širokým polem vidění a možností nasazení různých filtrů podle konkrétní potřeby. S touto maskou budete připraveni... Celý popis

Koupit za 3 013 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám inovovanou verzi oblíbené masky CM-6SM! Tato maska kombinuje vynikající ochranu s pohodlím a praktičností. Díky vylepšenému designu poskytuje ještě lepší těsnění a zajišťuje optimální ochranu dýchacích cest před škodlivými částicemi a plyny. Maska je vyrobena z odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost i při náročném použití. Navíc je vybavena širokým polem vidění a možností nasazení různých filtrů podle konkrétní potřeby. S touto maskou budete připraveni na jakoukoli situaci, kde je ochrana dýchacích cest nezbytná!

Hlavní parametry:
- Vylepšený design pro lepší těsnění
- Odolný materiál pro dlouhou životnost
- Široké pole vidění pro pohodlné nošení
- Možnost nasazení různých filtrů podle potřeby
- Vynikající ochrana před škodlivými částicemi a plyny
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Guzu
Velikost univerzální
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud