Pokud jste vášnivý svářeč nebo se jen občas pustíte do drobných oprav ve vaší dílně, pak je tato Elipse P3 polomaska skvělým společníkem pro vaši práci. Díky svému designu poskytuje vynikající ochranu proti zápachu a škodlivým částicím, které se uvolňují při svařování. Navíc je velmi pohodlná na nošení díky ergonomickému tvaru a nastavitelným popruhům, které zajistí perfektní sedění na vašem obličeji. S touto maskou budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou chráněny a vy se můžete plně soustředit... Celý popis

Koupit za 859 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud jste vášnivý svářeč nebo se jen občas pustíte do drobných oprav ve vaší dílně, pak je tato Elipse P3 polomaska skvělým společníkem pro vaši práci. Díky svému designu poskytuje vynikající ochranu proti zápachu a škodlivým částicím, které se uvolňují při svařování. Navíc je velmi pohodlná na nošení díky ergonomickému tvaru a nastavitelným popruhům, které zajistí perfektní sedění na vašem obličeji. S touto maskou budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou chráněny a vy se můžete plně soustředit na svou práci bez obav o vaše zdraví.

Hlavní parametry:
- Typ masky: polomaska
- Filtrační třída: P3
- Velikost: S/m
- Ochrana proti zápachu: Ano
- Nastavitelné popruhy: Ano
- Ergonomický design: Ano
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GVS Filter Technology
Typ polomasky
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud