Ochrana vašeho dýchacího ústrojí je naprosto klíčová, a to zejména při práci v prostředí s potenciálně škodlivými částicemi nebo zápachy. S obličejovou polomaskou s respirátorem ELIPSE P3RD OV od renomovaného výrobce GVS ELIPSE máte jistotu, že vaše dýchání je v bezpečí. Tato polomaska je vybavena filtry P3RD OV, které poskytují vysokou účinnost při zachycování prachu, aerosolů a nepříjemných zápachů. Díky velikosti S/M se maska pohodlně přizpůsobí vašemu obličeji a zajistí tak pohodlné nošení i... Celý popis

Koupit za 855 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašeho dýchacího ústrojí je naprosto klíčová, a to zejména při práci v prostředí s potenciálně škodlivými částicemi nebo zápachy. S obličejovou polomaskou s respirátorem ELIPSE P3RD OV od renomovaného výrobce GVS ELIPSE máte jistotu, že vaše dýchání je v bezpečí. Tato polomaska je vybavena filtry P3RD OV, které poskytují vysokou účinnost při zachycování prachu, aerosolů a nepříjemných zápachů. Díky velikosti S/M se maska pohodlně přizpůsobí vašemu obličeji a zajistí tak pohodlné nošení i po delší dobu. Buďte na bezpečné straně s obličejovou polomaskou ELIPSE P3RD OV a pracujte s klidnou myslí.

Hlavní parametry:
- Typ masky: obličejová polomaska s respirátorem
- Filtry: P3RD OV pro ochranu proti prachu, aerosolům a zápachům
- Velikost: S/M pro pohodlné a bezpečné nošení
- Výrobce: GVS ELIPSE
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GVS Filter Technology
respirátory s ventilací ano

Články odjinud