GVS SPR299 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochrana vašich dýchacích cest je zásadní, zejména při práci ve škodlivém prostředí. S maskou Elipse P3 Polomaska Svářečů Vícenásobná S/m můžete mít jistotu, že vaše zdraví je v bezpečí. Tato polomaska je navržena tak, aby poskytovala spolehlivou ochranu proti prachu, aerosolům a škodlivým částicím při svářečských pracích. Díky svému ergonomickému designu se maska pohodlně nosí a perfektně sedí na obličeji. Maska je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost... Celý popis

Koupit za 795 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašich dýchacích cest je zásadní, zejména při práci ve škodlivém prostředí. S maskou Elipse P3 Polomaska Svářečů Vícenásobná S/m můžete mít jistotu, že vaše zdraví je v bezpečí. Tato polomaska je navržena tak, aby poskytovala spolehlivou ochranu proti prachu, aerosolům a škodlivým částicím při svářečských pracích. Díky svému ergonomickému designu se maska pohodlně nosí a perfektně sedí na obličeji. Maska je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost v náročných pracovních podmínkách. S nastavitelnými popruhy a nosní svorkou si můžete jednoduše přizpůsobit masku tak, aby seděla přesně podle vašich potřeb. Buďte v bezpečí a spolehněte se na kvalitní ochranu s maskou Elipse P3 Polomaska Svářečů Vícenásobná S/m.

Hlavní parametry:
- Ochrana proti prachu, aerosolům a škodlivým částicím
- Ergonomický design pro pohodlné nošení
- Vysoce kvalitní a odolné materiály
- Nastavitelné popruhy a nosní svorka pro perfektní přizpůsobení
- Dlouhá životnost a spolehlivá ochrana
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GVS Filter Technology
Velikost S
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud