GVS SPR491 Polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochranná polomaska Gvs Elipse ABEK1-P3 Rd je skvělým společníkem pro práci v nebezpečných prostředích. Díky kombinaci aktivního uhlí, který pohlcuje výpary organických sloučenin, kyselin, anorganických plynů a par, a filtračního média P3, které zachytí pevné částice a aerosoly, poskytuje tato maska vysokou úroveň ochrany dýchacích cest. Navíc je vybavena ventilem pro snadnější dýchání a pohodlnými popruhy, které zajistí pevné a pohodlné uchycení masky na obličeji. Díky kompaktnímu designu a nízké... Celý popis

Koupit za 979 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná polomaska Gvs Elipse ABEK1-P3 Rd je skvělým společníkem pro práci v nebezpečných prostředích. Díky kombinaci aktivního uhlí, který pohlcuje výpary organických sloučenin, kyselin, anorganických plynů a par, a filtračního média P3, které zachytí pevné částice a aerosoly, poskytuje tato maska vysokou úroveň ochrany dýchacích cest. Navíc je vybavena ventilem pro snadnější dýchání a pohodlnými popruhy, které zajistí pevné a pohodlné uchycení masky na obličeji. Díky kompaktnímu designu a nízké váze je nošení této masky velmi pohodlné i při delším používání. Buďte v bezpečí při práci s nebezpečnými látkami s touto spolehlivou ochrannou maskou.

Hlavní parametry:
- Typ ochrany: ABEK1-P3
- Filtrační třída: P3
- Ochrana proti: organickým výparům, kyselinám, anorganickým plynům, pevným částicím, aerosolům
- Ventil pro snadnější dýchání
- Pohodlné popruhy
- Kompaktní design a nízká váha
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GVS Filter Technology
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano
ochranné polomasky s filtry ano

Články odjinud