GVS SPR581 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochranná polomaska Elipse ABE1P3 M/L je skvělým pomocníkem pro všechny lakýrníky, kteří hledají spolehlivou ochranu při práci s chemicky agresivními látkami. Tato polomaska je vybavena kombinovaným filtrem ABE1P3, který chrání dýchací cesty před organickými, anorganickými a kyselými plyny, výpary a částicemi. Díky ergonomickému designu a nízké váze je nošení této polomasky velmi pohodlné i po delší dobu. Kromě toho je vybavena ventilem pro snadnější dýchání a minimální pocit tepla uvnitř masky.... Celý popis

Koupit za 1 280 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná polomaska Elipse ABE1P3 M/L je skvělým pomocníkem pro všechny lakýrníky, kteří hledají spolehlivou ochranu při práci s chemicky agresivními látkami. Tato polomaska je vybavena kombinovaným filtrem ABE1P3, který chrání dýchací cesty před organickými, anorganickými a kyselými plyny, výpary a částicemi. Díky ergonomickému designu a nízké váze je nošení této polomasky velmi pohodlné i po delší dobu. Kromě toho je vybavena ventilem pro snadnější dýchání a minimální pocit tepla uvnitř masky. Díky velikosti M/L je vhodná pro většinu uživatelů a poskytuje skvělou ochranu i pohodlí během práce.

Hlavní parametry:
- Kombinovaný filtr ABE1P3
- Ergonomický design a nízká váha
- Ventil pro snadnější dýchání
- Velikost M/L pro většinu uživatelů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GVS Filter Technology
Velikost M
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud