Tento barevný cementový bidýlko do klece je skvělým doplňkem pro vašeho pernatého kamaráda. S délkou 20,5 cm a průměrem 4 cm poskytuje ideální místo pro udržování zobáku a drápů vašeho ptáka v optimální kondici. Díky vlnitému tvaru bidýlka je zajištěno správné proudění vzduchu pod ptačíma nohama, což napomáhá prevenci onemocnění jako je artritida či zakrnění. Stačí jednoduše umístit bidýlko do klece podle nákresu a vybrat správnou velikost pro vašeho ptáka. Dejte svému ptačímu příteli to nejlepší... Celý popis

Koupit za 196 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento barevný cementový bidýlko do klece je skvělým doplňkem pro vašeho pernatého kamaráda. S délkou 20,5 cm a průměrem 4 cm poskytuje ideální místo pro udržování zobáku a drápů vašeho ptáka v optimální kondici. Díky vlnitému tvaru bidýlka je zajištěno správné proudění vzduchu pod ptačíma nohama, což napomáhá prevenci onemocnění jako je artritida či zakrnění. Stačí jednoduše umístit bidýlko do klece podle nákresu a vybrat správnou velikost pro vašeho ptáka. Dejte svému ptačímu příteli to nejlepší pro jeho pohodlí a zdraví s tímto praktickým cementovým bidýlkem.

Hlavní parametry:
- Materiál: cement
- Rozměry: délka 20,5 cm, průměr 4 cm
- Podporuje udržování zobáku a drápů v dobré kondici
- Vlnitý tvar zajišťuje správné proudění vzduchu pod nohama ptáka
- Prevence proti artritidě a zakrnění
- Ideální pro ptáky chované v klecích
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hagen
Materiál cement
Délka 20.5 cm

Články odjinud