Celoobličejová maska Dräger X-plore 5500 bez filtrů je spolehlivým partnerem pro ochranu dýchacích cest, obličeje a očí před agresivními látkami. Díky odolným materiálům a ventilačnímu systému s ochranou proti zamlžení poskytuje nejen bezpečí, ale i pohodlí při práci. S 180° zorným polem a certifikací CE splňuje nejvyšší standardy ochrany dýchacích orgánů. Univerzální velikost a snadné nasazování dělají z této masky ideálního společníka pro různá průmyslová odvětví. Hlavní parametry: - Typ: celoobličejová... Celý popis

Koupit za 5 469 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Celoobličejová maska Dräger X-plore 5500 bez filtrů je spolehlivým partnerem pro ochranu dýchacích cest, obličeje a očí před agresivními látkami. Díky odolným materiálům a ventilačnímu systému s ochranou proti zamlžení poskytuje nejen bezpečí, ale i pohodlí při práci. S 180° zorným polem a certifikací CE splňuje nejvyšší standardy ochrany dýchacích orgánů. Univerzální velikost a snadné nasazování dělají z této masky ideálního společníka pro různá průmyslová odvětví.

Hlavní parametry:
- Typ: celoobličejová maska
- Model: Dräger X-plore 5500
- Filtry: bez filtrů (nutno dokoupit zvlášť)
- Materiál: odolné materiály
- Ventilační systém: s ochranou proti zamlžení
- Zorník: 180° zorné pole
- Certifikace: CE
- Velikost: univerzální
- Použití: průmyslová odvětví jako stavebnictví, metalurgie, automobilový průmysl, chemické závody apod.
Zobrazit více

Parametry

Materiál gumové
ochranné polomasky s filtry ano
masky s výměnnými filtry ano
masky s integrovaným systémem pro odstraňování zápachu ano

Články odjinud