Haupa 120122

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Hledáte spolehlivou ochranu proti jemným částicím? Tato lehká maska je vyrobena z kvalitního filtračního fleecu a poskytuje vám potřebnou ochranu při práci nebo v běžném životě. Díky ventilu je nošení masky pohodlné a dýchání snadné. Maska disponuje filtrem, který zachytí škodlivé částice a pomůže vám udržet se v bezpečí. S třídou ochrany FFP2 můžete mít jistotu, že jste dobře chráněni. Hlavní parametry: - Maska vyrobena z filtračního fleecu - Ventil pro pohodlné dýchání - Filtr chrání před jemnými... Celý popis

Koupit za 201 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hledáte spolehlivou ochranu proti jemným částicím? Tato lehká maska je vyrobena z kvalitního filtračního fleecu a poskytuje vám potřebnou ochranu při práci nebo v běžném životě. Díky ventilu je nošení masky pohodlné a dýchání snadné. Maska disponuje filtrem, který zachytí škodlivé částice a pomůže vám udržet se v bezpečí. S třídou ochrany FFP2 můžete mít jistotu, že jste dobře chráněni.

Hlavní parametry:
- Maska vyrobena z filtračního fleecu
- Ventil pro pohodlné dýchání
- Filtr chrání před jemnými částicemi
- Třída ochrany: FFP2
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Haupa
respirátory s ventilací ano
masky s integrovaným systémem pro zahřívání vzduchu ano

Články odjinud