Tmel 200-075118 o hmotnosti 3 kg je ideální volbou pro opravu kovových i dřevěných povrchů. S jemnou konzistencí a skvělými plnícími vlastnostmi je vhodný pro tmelení středních nerovností. Po zaschnutí lze snadno zbrousit brusným papírem a vytvořit tak hladký povrch. Tento dvousložkový polyesterový stěrkový tmel se tuží v poměru 100:3 (2-3 % tužidla), což zajišťuje optimální výsledky. **Hlavní parametry:** - Hmotnost: 3 kg - Druh: Dvousložkový polyesterový stěrkový tmel - Vhodný pro: Kovové a dřevěné... Celý popis

Koupit za 517 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tmel 200-075118 o hmotnosti 3 kg je ideální volbou pro opravu kovových i dřevěných povrchů. S jemnou konzistencí a skvělými plnícími vlastnostmi je vhodný pro tmelení středních nerovností. Po zaschnutí lze snadno zbrousit brusným papírem a vytvořit tak hladký povrch. Tento dvousložkový polyesterový stěrkový tmel se tuží v poměru 100:3 (2-3 % tužidla), což zajišťuje optimální výsledky.

**Hlavní parametry:**
- Hmotnost: 3 kg
- Druh: Dvousložkový polyesterový stěrkový tmel
- Vhodný pro: Kovové a dřevěné povrchy
- Konzistence: Jemná s dobrými plnícími vlastnostmi
- Použití: Tmelení středních nerovností
- Broušení: Snadné broušení brusným papírem hrubosti P80 až P120
- Tužení: V poměru 100:3 (2-3 % tužidla)
- Aplikace: Po zaschnutí se lehce brousí a vytváří hladký povrch
- Příprava povrchu: Zdrsnit, odstranit korozi, očistit a odmastit
- Spotřeba: Do 5-7 minut
- Dodatečné úpravy: Přebrousit za sucha brusným papírem P120 a vysušit před lakováním

S tmelením středních nerovností na kovových i dřevěných površích vám tento kvalitní polyesterový stěrkový tmel poskytne spolehlivé výsledky a plynulou práci. Buďte připraveni na opravu a vylepšení povrchů s tímto efektivním a snadno aplikovatelným produktem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce HB Body
Typ tmely
Značka HB BODY
Epoxidové tmely ano

Články odjinud