Tuhý a odolný tmel, který se skvěle uplatní i v náročných podmínkách. Díky svým vlastnostem je ideální volbou pro práce, kde je potřeba odolnost vůči otřesům a chvění. Navíc rychle schnoucí tmel, který lze snadno brousit a poskytuje hladký a neporézní povrch. S dodaným tužidlem BODY HARDENER s tmelem dosahuje maximálního objemového poměru tuhnutí do 3%. Vhodný pro venkovní i vnitřní použití, je skvělou volbou pro profesionální i domácí řemeslníky. Hlavní parametry: - Typ: Tuhý tmel - Tužidlo: BODY... Celý popis

Koupit za 120 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tuhý a odolný tmel, který se skvěle uplatní i v náročných podmínkách. Díky svým vlastnostem je ideální volbou pro práce, kde je potřeba odolnost vůči otřesům a chvění. Navíc rychle schnoucí tmel, který lze snadno brousit a poskytuje hladký a neporézní povrch. S dodaným tužidlem BODY HARDENER s tmelem dosahuje maximálního objemového poměru tuhnutí do 3%. Vhodný pro venkovní i vnitřní použití, je skvělou volbou pro profesionální i domácí řemeslníky.

Hlavní parametry:
- Typ: Tuhý tmel
- Tužidlo: BODY HARDENER s tmelem
- Maximální objemový poměr tuhnutí: do 3%
- Rychlost schnutí: 15 min / 20°C
- Kategorie: Tmely a plniče
- Použití: Venkovní a vnitřní tmel
Zobrazit více

Parametry

Výrobce HB Body
Použití na štěrk
Typ tmely

Určitě si přečtěte

Články odjinud