Tmelení malých nerovností ve vašem domě nebylo nikdy snazší! S tímto jemným vyrovnávacím tmelem od HB BODY P980 1K Fine Filler dokonale vyrovnáte nepříjemné nerovnosti na stěnách nebo na jiných površích. Obsahující 150g tmele je jednosložkový a snadno se nanáší ve 2-3 vrstvách. Po každé vrstvě nechte tmele zhruba 30 minut zaschnout a poté jednoduše zbrousíte brusným papírem P600-1000, čímž dosáhnete hladkého povrchu. Tento tmele lze přetírat s jakýmikoli typy primerů nebo nátěrových systémů, což... Celý popis

Koupit za 108 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tmelení malých nerovností ve vašem domě nebylo nikdy snazší! S tímto jemným vyrovnávacím tmelem od HB BODY P980 1K Fine Filler dokonale vyrovnáte nepříjemné nerovnosti na stěnách nebo na jiných površích. Obsahující 150g tmele je jednosložkový a snadno se nanáší ve 2-3 vrstvách. Po každé vrstvě nechte tmele zhruba 30 minut zaschnout a poté jednoduše zbrousíte brusným papírem P600-1000, čímž dosáhnete hladkého povrchu. Tento tmele lze přetírat s jakýmikoli typy primerů nebo nátěrových systémů, což z něj činí skvělou volbu pro vaše další renovace.

Hlavní parametry:
- Obsah: 150g
- Jednosložkový tmele
- Ideální na tmelení malých nerovností
- Nanáší se ve 2-3 vrstvách
- Doba schnutí mezi vrstvami: 30 minut
- Brousitelný brusným papírem P600-1000
- Kompatibilní s různými typy primerů a nátěrovými systémy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Body color
Barva šedé
Značka HB BODY
Tmely na dřevo ano
tmely na kov ano
tmely na beton ano
tmelové pásky ano
Epoxidové tmely ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud