Představujeme vám inovativní pěstební médium HempFlax, které je plně kompostovatelné a zcela přírodní. Tato rohož z konopných vláken je navržena tak, aby splňovala veškeré potřeby pro pěstování rostlin. S výškou pouhých 7 mm je ideální pro pěstování microgreens a skvěle se hodí do Garland Microgreens Tray podmínek. HempFlax je vyroben z 100% přírodního konopného vlákna, které poskytuje vynikající kvalitu substrátu. Díky své vzdušné struktuře umožňuje optimální prodyšnost a zadržování vlhkosti,... Celý popis

Koupit za 61 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám inovativní pěstební médium HempFlax, které je plně kompostovatelné a zcela přírodní. Tato rohož z konopných vláken je navržena tak, aby splňovala veškeré potřeby pro pěstování rostlin. S výškou pouhých 7 mm je ideální pro pěstování microgreens a skvěle se hodí do Garland Microgreens Tray podmínek.

HempFlax je vyroben z 100% přírodního konopného vlákna, které poskytuje vynikající kvalitu substrátu. Díky své vzdušné struktuře umožňuje optimální prodyšnost a zadržování vlhkosti, což je klíčové pro zdravý růst rostlin. Vaše rostlinky budou mít dostatek vzduchu a vody, které jsou nezbytné pro jejich správný vývoj.

Rozměr 50x24 cm je perfektně přizpůsoben pro použití s microgreens a Garland Microgreens Tray. Díky tomu můžete snadno a efektivně pěstovat své oblíbené bylinky a zeleninu. S HempFlaxem budete mít jistotu, že vaše rostliny dostanou optimální podmínky pro růst a budou mít bohatou a zdravou úrodu.

Hlavní parametry:
- Plně kompostovatelné pěstební médium
- Vyrobeno z 100% přírodního konopného vlákna
- Vzdušná struktura pro optimální prodyšnost
- Udržuje správnou vlhkost pro zdravý růst rostlin
- Rozměr 50x24 cm ideální pro microgreens a Garland Microgreens Tray
- Zajišťuje bohatou a zdravou úrodu
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost balení 0.12 kg
Výrobce HempFlax

Články odjinud