Opravte škrábance a praskliny na sanitárních komponentech snadno a rychle s Pattex Perfektním lakem na koupelnové opravy. Tento inovativní sanitární lak je ideální pro opravy na porcelánu, keramice, dlaždicích, skle, smaltu, kovech a plastech (s výjimkou některých typů plastů). Díky němu můžete být jistí, že vaše koupelna bude vypadat jako nová. Navíc, po pouhých 30 minutách od aplikace je odolný vůči vodě, což zajišťuje rychlý a trvanlivý výsledek. Pattex Perfektní lak na koupelnové opravy je snadno... Celý popis

Koupit za 148 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Opravte škrábance a praskliny na sanitárních komponentech snadno a rychle s Pattex Perfektním lakem na koupelnové opravy. Tento inovativní sanitární lak je ideální pro opravy na porcelánu, keramice, dlaždicích, skle, smaltu, kovech a plastech (s výjimkou některých typů plastů). Díky němu můžete být jistí, že vaše koupelna bude vypadat jako nová. Navíc, po pouhých 30 minutách od aplikace je odolný vůči vodě, což zajišťuje rychlý a trvanlivý výsledek. Pattex Perfektní lak na koupelnové opravy je snadno manipulovatelný, bez zápachu a poskytuje okamžité výsledky. Před použitím na citlivé nebo porézní materiály doporučujeme provést zkoušku, abyste dosáhli optimálních výsledků.

Hlavní parametry:
- Určený k opravám škrábanců a prasklin na sanitárních komponentech
- Použitelný na porcelán, keramiku, dlaždice, sklo, smalt, kovy a některé druhy plastů
- Odolný vůči vodě již po 30 minutách
- Snadná manipulace s okamžitým výsledkem
- Bez zápachu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Barva bílé
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud