HENKEL Ponal Express 750g

80 %
Stars
(2 hodnocení)

Ponal Express je rychlé disperzní lepidlo, které vám umožní provádět povrchové lepení jak za tepla, tak za studena. Toto bílé lepidlo na bázi polyvinylacetátu se vyznačuje krátkou dobou vytvrzení a velkou stabilitou i při vyšších teplotách. Jeho elastický lepený spoj je odolný proti stárnutí a lze s ním citlivě pracovat nástroji. Použití tohoto lepidla je velmi široké – můžete ho využít například pro montážní lepení masivních předmětů, lepení spár, dýh, plastových materiálů nebo rozsáhlých ploch... Celý popis

Koupit za 268 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ponal Express je rychlé disperzní lepidlo, které vám umožní provádět povrchové lepení jak za tepla, tak za studena. Toto bílé lepidlo na bázi polyvinylacetátu se vyznačuje krátkou dobou vytvrzení a velkou stabilitou i při vyšších teplotách. Jeho elastický lepený spoj je odolný proti stárnutí a lze s ním citlivě pracovat nástroji.

Použití tohoto lepidla je velmi široké – můžete ho využít například pro montážní lepení masivních předmětů, lepení spár, dýh, plastových materiálů nebo rozsáhlých ploch jako jsou desky HPL. Ponal Express splňuje normy DIN EN 204 pro skupiny D1 a D2 a jeho konečná pevnost spoje je obvykle vyšší než pevnost vlastního dřeva.

Hledáte-li lepidlo, které vám poskytne spolehlivé spoje a snadnou manipulaci, Ponal Express je skvělou volbou pro vaše lepení.

Hlavní parametry:
- Druh materiálu: Bílé lepidlo na bázi polyvinylacetátu
- Speciální charakteristiky: Krátká doba vytvrzení, velká stabilita při vyšších teplotách
- Hodnota pH: Přibližně 7
- Lepený spoj: Elastický, odolný proti stárnutí
- Jakost spojení: Splňuje normy DIN EN 204, skupiny D1 a D2
- Hustota: Přibližně 1,1 g/ml
- Teplota při nanášení: Nejméně +3°C
- Spotřeba: 150 g/m2 v závislosti na savosti podkladu
- Doba zavadnutí: Maximálně 8 minut při pokojové teplotě (+20°C)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ lepidla
Barva transparentní
Značka Ponal
univerzální lepidla ano
lepidla na papír ano
lepidla na plast ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud