Soldecol TERASA je dokonalým spojením ochrany a dekorace pro vaše dřevěné terasy a zahradní nábytek. Tento teakový olej s UV filtrem je vyroben z vysoce kvalitních přírodních olejů a pryskyřic s kalafunou, které zajišťují dlouhodobou ochranu a zároveň podtrhují přirozenou krásu dřeva. Díky vysokému obsahu tungového oleje a vosků je vaše dřevo chráněno proti UV záření, povětrnostním vlivům a poškrábání. Hluboká penetrace oleje zvýrazní kresbu dřeva a zároveň mu umožní "dýchat". Speciální složení... Celý popis

Koupit za 291 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Soldecol TERASA je dokonalým spojením ochrany a dekorace pro vaše dřevěné terasy a zahradní nábytek. Tento teakový olej s UV filtrem je vyroben z vysoce kvalitních přírodních olejů a pryskyřic s kalafunou, které zajišťují dlouhodobou ochranu a zároveň podtrhují přirozenou krásu dřeva. Díky vysokému obsahu tungového oleje a vosků je vaše dřevo chráněno proti UV záření, povětrnostním vlivům a poškrábání.

Hluboká penetrace oleje zvýrazní kresbu dřeva a zároveň mu umožní "dýchat". Speciální složení s biocidy chrání před plísněmi a řasami, což prodlužuje životnost vašeho nábytku. Soldecol TERASA je dostupný v bezbarvé variantě a také ve 3 různých barevných odstínech, které lze libovolně kombinovat. Můžete také použít bezbarvý odstín k zesvětlení tmavších barev.

Díky vysoké vodoodpudivosti a odolnosti proti praskání a loupeži bude váš nábytek vypadat jako nový po dlouhá léta. Aplikace je snadná a výsledný odstín nátěru záleží na mnoha faktorech, proto se doporučuje provést testovací vzorek. Soldecol TERASA je skladovatelný po dobu 36 měsíců a je k dispozici v baleních 0,75 litru a 2,5 litru.

**Hlavní parametry:**
- Směs vysoce kvalitních přírodních olejů s kalafunou
- Dlouhodobá ochrana proti UV záření a povětrnostním vlivům
- Vysoký obsah tungového oleje a vosků
- Vysoká vodoodpudivost
- Ošetřený biocidy proti plísním a řasám
- Snadná aplikace a obnova
- Dostupný v bezbarvé variantě a 3 barevných odstínech
- Vydatnost: 12 - 18 m2 / 1 litru v jedné vrstvě
- Doba zasychání: na dotek min. 6 hodin, zaschnuto cca 24 - 48 hodin
- Skladování: 36 měsíců od data výroby, teplota +5 až +25°C, chránit před mrazem a slunečním zářením
- Balení: 0,75 litru, 2,5 litru
Zobrazit více

Parametry

Značka HET
Odstín teak
Velikost balení 0.75 l
Terasové oleje ano

Články odjinud