- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Hikoki CJ90VST2WAZ 4966376333479
Doprava:
zdarma
Skladem
95 %
Přímočará pila Hikoki CJ90VAST2 WAZ
Doprava:
zdarma
Skladem
94 %
Přímočará pila Hikoki CJ90VST2WAZ 705W, včetně kufru
93 %
Hikoki CJ90VST2WAZ
97 %
HiKOKI Nářadí - Přímočará pila 705 W CJ90VST2WAZ
Popis
Hlavní parametry:
- Max. výška řezu oceli: 10 mm
- Příkon: 705 W
- Otáčky naprázdno: 0–850–3000 ot/min
- Zdvih nože: 26 mm
- Maximální výška řezu dřeva: 90 mm
- Hmotnost: 2,2 kg
- Celková délka: 246 mm
- Elektrické napětí: 230 V
- Měkký kryt rukojeti
Hlavní parametry:
- Max. výška řezu oceli: 10 mm
- Příkon: 705 W
- Zdvih nože: 26 mm
- Hmotnost: 2,2 kg
- Celková délka: 246 mm
- Elektrické napětí: 230 V
- Měkký kryt rukojeti
Parametry
| Výrobce | HiKOKI |
| Výkon | 705 W |