S mobilní kotoučovou pilou Holzmann MKS355ECO_230V zvládnete i ty nejnáročnější řezání s lehkostí a precizností. Díky silnému motoru a velkému výkonu v prořezu je tato pila skvělým pomocníkem při práci s různými materiály, jako jsou trubky, plochý nebo kulatý materiál, ocel, hliník či neželezné kovy. S rychlým nastavením svěráku a možností použití tvrdokovového kotouče o průměru 355 mm se práce s touto pilou stává jednoduchou a efektivní. Díky přenosné konstrukci je ideální pro mobilní instalační... Celý popis
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Holzmann MKS355ECO
Doprava:
zdarma
Skladem
96 %
Holzmann MKS355ECO
Doprava:
zdarma
Skladem
94 %
Mobilní kotoučová pila MKS355ECO Holzmann 230V
Popis
S mobilní kotoučovou pilou Holzmann MKS355ECO_230V zvládnete i ty nejnáročnější řezání s lehkostí a precizností. Díky silnému motoru a velkému výkonu v prořezu je tato pila skvělým pomocníkem při práci s různými materiály, jako jsou trubky, plochý nebo kulatý materiál, ocel, hliník či neželezné kovy. S rychlým nastavením svěráku a možností použití tvrdokovového kotouče o průměru 355 mm se práce s touto pilou stává jednoduchou a efektivní. Díky přenosné konstrukci je ideální pro mobilní instalační práce, kde oceníte její výkon a spolehlivost.
Hlavní parametry:
- Průměr kotouče: 355 mm
- Upínací průměr: 25,4 mm
- Možnost řezání různých materiálů
- Rychlé nastavení svěráku
- Ideální pro mobilní instalační práce
Hlavní parametry:
- Průměr kotouče: 355 mm
- Upínací průměr: 25,4 mm
- Rychlé nastavení svěráku
Parametry
| Výrobce | Holzmann |
| Výkon | 2000 W |
| Hmotnost | 18.5 kg |
| Průměr kotouče | 355 mm |
| Typ pohonu | elektrické |
| S pojezdem | ano |
| Kapovací | ano |
| Max. hloubka řezu | 120 mm |
| Napětí | 230 V |