S tímto dřevěným louskáčkem na ořechy bude rozlousknutí ořechů hračkou pro vás i vaše děti. Stačí otáčet šroubem s dostatečným stoupáním a ořechy budou rozlousknuty rychle a snadno. Kromě své praktické funkce je tento louskáček také skvělým doplňkem do vaší kuchyně či jako dekorace díky svému tradičnímu designu inspirovanému historií. Hlavní parametry: - Hmotnost: 108 g - Materiál: bukové dřevo - Délka: 13 cm - Šířka: 6 cm - Výška: 5 cm Tento dřevěný louskáček na ořechy je vyroben z kvalitního... Celý popis

Koupit za 85 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S tímto dřevěným louskáčkem na ořechy bude rozlousknutí ořechů hračkou pro vás i vaše děti. Stačí otáčet šroubem s dostatečným stoupáním a ořechy budou rozlousknuty rychle a snadno. Kromě své praktické funkce je tento louskáček také skvělým doplňkem do vaší kuchyně či jako dekorace díky svému tradičnímu designu inspirovanému historií.

Hlavní parametry:
- Hmotnost: 108 g
- Materiál: bukové dřevo
- Délka: 13 cm
- Šířka: 6 cm
- Výška: 5 cm

Tento dřevěný louskáček na ořechy je vyroben z kvalitního bukového dřeva a jeho tradiční konstrukce zaručuje snadné a pohodlné použití. Stačí vložit ořech do nádobky, utáhnout rukojetí ve směru hodinových ručiček a ořech je rozlousknut. Poté jednoduše povolte rukojetí, vyjměte prasklý ořech a louskáček je připraven k dalšímu použití. Tento český výrobek je nejen praktickým pomocníkem, ale i stylovým doplňkem vaší domácnosti.
Zobrazit více

Články odjinud