Honeywell SuperOne 3204 je spolehlivá polomaska s ventilem, která poskytuje vysokou úroveň ochrany a pohodlí při práci nebo hobby aktivitách. Tato polomaska je navržena tak, aby poskytovala optimální ochranu proti prachu, aerosolům a jiným nebezpečným částicím ve vzduchu. Díky integrovanému ventile je zajištěna snadná exhalace a minimalizace vlhkosti uvnitř masky, což zvyšuje pohodlí při nošení. Pohodlné nastavitelné popruhy a měkké těsnění zajišťují skvělé přilnutí k obličeji a minimalizují únik... Celý popis

Koupit za 431 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Honeywell SuperOne 3204 je spolehlivá polomaska s ventilem, která poskytuje vysokou úroveň ochrany a pohodlí při práci nebo hobby aktivitách. Tato polomaska je navržena tak, aby poskytovala optimální ochranu proti prachu, aerosolům a jiným nebezpečným částicím ve vzduchu. Díky integrovanému ventile je zajištěna snadná exhalace a minimalizace vlhkosti uvnitř masky, což zvyšuje pohodlí při nošení. Pohodlné nastavitelné popruhy a měkké těsnění zajišťují skvělé přilnutí k obličeji a minimalizují únik vzduchu. Honeywell SuperOne 3204 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivou ochranu a pohodlí během práce nebo hobby aktivit.

Hlavní parametry:
- Polomaska s ventilem Honeywell SuperOne 3204
- Vysoká úroveň ochrany proti prachu, aerosolům a jiným částicím
- Integrovaný ventil pro snadnou exhalaci a minimalizaci vlhkosti
- Pohodlné nastavitelné popruhy a měkké těsnění pro skvělé přilnutí k obličeji
- Ideální pro práci nebo hobby aktivity, kde je potřeba ochrany dýchacích cest
Zobrazit více

Parametry

Typ polomasky

Články odjinud