Představujeme vám celoobličejovou masku Honeywell Optifit, která je ideální pro ochranu vašeho obličeje při práci nebo jiných aktivitách, kde může dojít k vdechnutí nebezpečných částic či chemikálií. Tato maska je vybavena širokým polykarbonátovým výhledem, který poskytuje skvělou viditelnost a pohodlí při nošení. Díky ergonomickému designu se maska snadno přizpůsobí tvaru vaší tváře a zajistí tak perfektní těsnění, které minimalizuje průnik škodlivých látek. Maska je vybavena dvěma ventily pro... Celý popis

Koupit za 3 289 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám celoobličejovou masku Honeywell Optifit, která je ideální pro ochranu vašeho obličeje při práci nebo jiných aktivitách, kde může dojít k vdechnutí nebezpečných částic či chemikálií. Tato maska je vybavena širokým polykarbonátovým výhledem, který poskytuje skvělou viditelnost a pohodlí při nošení. Díky ergonomickému designu se maska snadno přizpůsobí tvaru vaší tváře a zajistí tak perfektní těsnění, které minimalizuje průnik škodlivých látek. Maska je vybavena dvěma ventily pro snadnější dýchání a nastavitelnými popruhy pro pohodlné a bezpečné nošení. S touto maskou můžete být klidní, že váš obličej je spolehlivě chráněn před nebezpečnými látkami.

Hlavní parametry:
- Celoobličejová maska pro ochranu před nebezpečnými částicemi a chemikáliemi
- Široký polykarbonátový výhled pro skvělou viditelnost
- Ergonomický design pro snadné přizpůsobení tvaru tváře
- Dva ventily pro snadnější dýchání
- Nastavitelné popruhy pro pohodlné nošení
Zobrazit více

Parametry

Velikost M
Typ celoobličejové masky
respirátory s ventilací ano

Články odjinud