Honeywell 4111 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochrana vašich dýchacích cest je klíčová, zejména v prostředí s vysokým množstvím prachu. S protiprachovou polomaskou s ventilem Honeywell 4111 budete mít jistotu, že vaše dýchání zůstane čisté a bezpečné i v náročných podmínkách. Tato polomaska kombinuje vysokou účinnost filtrace s pohodlím nošení, díky ergonomickému designu a nastavitelným popruhům si ji můžete přizpůsobit tak, aby seděla pohodlně a bezpečně na vaší tváři. Ventil umožňuje snadnější dýchání a minimalizuje pocit dusivosti, což oceníte... Celý popis

Koupit za 425 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašich dýchacích cest je klíčová, zejména v prostředí s vysokým množstvím prachu. S protiprachovou polomaskou s ventilem Honeywell 4111 budete mít jistotu, že vaše dýchání zůstane čisté a bezpečné i v náročných podmínkách. Tato polomaska kombinuje vysokou účinnost filtrace s pohodlím nošení, díky ergonomickému designu a nastavitelným popruhům si ji můžete přizpůsobit tak, aby seděla pohodlně a bezpečně na vaší tváři. Ventil umožňuje snadnější dýchání a minimalizuje pocit dusivosti, což oceníte zejména při delším nošení masky. S Honeywell 4111 můžete bezstarostně pracovat nebo se věnovat svému koníčku, aniž byste museli řešit nebezpečí vdechnutí škodlivých částic.

Hlavní parametry:
- Protiprachová polomaska s ventilem pro efektivní ochranu dýchacích cest
- Ergonomický design pro pohodlné a bezpečné nošení
- Nastavitelné popruhy pro individuální přizpůsobení
- Ventil umožňující snadnější dýchání a minimalizaci pocitu dusivosti
- Ideální pro práci v prachu nebo jiných prostředích s vysokým množstvím částic
Zobrazit více

Parametry

Typ polomasky

Články odjinud