Honeywell 4311 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochrana vašich dýchacích cest je nesmírně důležitá, zejména v prostředí s vysokým množstvím prachu či jiných nečistot. S protiprachovou polomaskou Honeywell 4311 můžete mít jistotu, že vaše dýchání je chráněno před škodlivými částicemi. Tato polomaska je navržena s důrazem na pohodlí a efektivitu. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování poskytuje spolehlivou ochranu při práci nebo jiných činnostech, kdy je vdechování prachu nežádoucí. Navíc je polomaska vybavena nastavitelnými popruhy,... Celý popis

Koupit za 1 292 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašich dýchacích cest je nesmírně důležitá, zejména v prostředí s vysokým množstvím prachu či jiných nečistot. S protiprachovou polomaskou Honeywell 4311 můžete mít jistotu, že vaše dýchání je chráněno před škodlivými částicemi. Tato polomaska je navržena s důrazem na pohodlí a efektivitu. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování poskytuje spolehlivou ochranu při práci nebo jiných činnostech, kdy je vdechování prachu nežádoucí. Navíc je polomaska vybavena nastavitelnými popruhy, které zajistí perfektní přiléhání k obličeji a zabraňují pronikání nečistot do masky. S Honeywell 4311 můžete bez starostí pracovat v prachem nasyceném prostředí a zároveň se cítit pohodlně a chráněně.

Hlavní parametry:
- Typ: protiprachová polomaska
- Vysoká účinnost ochrany proti prachu
- Nastavitelné popruhy pro pohodlné a bezpečné nošení
- Kvalitní materiál a precizní zpracování
- Ideální pro práci v prachem nasyceném prostředí
Zobrazit více

Parametry

Typ polomasky

Články odjinud