Honeywell A150275 VORTEX

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Klimatizér Honeywell VORTEX je skvělým pomocníkem pro všechny, kteří pracují v prostředích s tlakovým vzduchem, ať už je zima nebo parné léto. Tento mechanický klimatizér dokáže efektivně zpříjemnit podmínky v kuklách přeměnou tlaku vzduchu na změnu teploty. Díky schopnosti chladit nebo ohřívat vzduch podle způsobu zapojení je ideální volbou pro různé potřeby. S pracovními teplotami od -10 °C do +40 °C je spolehlivým zařízením po celý rok. Stříbrná barva a univerzální velikost zajišťují, že se bude... Celý popis

Koupit za 6 674 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Klimatizér Honeywell VORTEX je skvělým pomocníkem pro všechny, kteří pracují v prostředích s tlakovým vzduchem, ať už je zima nebo parné léto. Tento mechanický klimatizér dokáže efektivně zpříjemnit podmínky v kuklách přeměnou tlaku vzduchu na změnu teploty. Díky schopnosti chladit nebo ohřívat vzduch podle způsobu zapojení je ideální volbou pro různé potřeby. S pracovními teplotami od -10 °C do +40 °C je spolehlivým zařízením po celý rok. Stříbrná barva a univerzální velikost zajišťují, že se bude skvěle hodit do každého prostředí.

Hlavní parametry:
- Mechanický klimatizér Honeywell VORTEX
- Ideální pro práci v kuklách s tlakovým vzduchem
- Chladí nebo ohřívá vzduch podle způsobu zapojení
- Pracovní teploty od -10 °C do +40 °C
- Barva: stříbrná
- Velikost: univerzální
Zobrazit více

Parametry

Velikost univerzální

Články odjinud