Honeywell HM501 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Pokud hledáte spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci s nebezpečnými látkami, pak je polomaska HM501 s bajonetovým konektorem tou správnou volbou pro vás. Tato polomaska kombinuje vysokou kvalitu s pohodlím a bezpečností, což ji činí ideální volbou pro profesionální i domácí použití. Díky bajonetovému konektoru je snadné a rychlé nasazení a sejmutí filtrů, což vám ušetří čas a usnadní manipulaci s maskou. Kromě toho je tato polomaska vybavena nastavitelnými popruhy a měkkým těsněním pro maximální... Celý popis

Koupit za 521 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci s nebezpečnými látkami, pak je polomaska HM501 s bajonetovým konektorem tou správnou volbou pro vás. Tato polomaska kombinuje vysokou kvalitu s pohodlím a bezpečností, což ji činí ideální volbou pro profesionální i domácí použití. Díky bajonetovému konektoru je snadné a rychlé nasazení a sejmutí filtrů, což vám ušetří čas a usnadní manipulaci s maskou. Kromě toho je tato polomaska vybavena nastavitelnými popruhy a měkkým těsněním pro maximální pohodlí během nošení. Důmyslný design zajišťuje těsné a bezpečné přilnutí k obličeji, což minimalizuje průnik nečistot do dýchacích cest.

Hlavní parametry:
- Polomaska s bajonetovým konektorem
- Vysoká kvalita a spolehlivost
- Snadné nasazení a sejmutí filtrů
- Nastavitelné popruhy pro pohodlné nošení
- Měkké těsnění pro optimální komfort
- Důmyslný design pro těsné přilnutí k obličeji
Zobrazit více

Parametry

Velikost L
Typ polomasky
ochranné polomasky pro děti ano
masky s oblíbenými postavami z filmů a seriálů ano
ochranné polomasky s UV filtrem ano
masky s integrovaným slunečními brýlemi ano
masky s přídavnou ochranou pro nos a ústa ano
masky s integrovaným systémem pro odstraňování zápachu ano
masky s integrovaným systémem pro zvlhčování pokožky ano
masky s integrovaným systémem pro zahřívání vzduchu ano
masky s integrovaným systémem pro ionizaci vzduchu ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud