Pokud hledáte spolehlivou ochranu pro své dýchací cesty, pak je polomaska HM502 s bajonetovým konektorem tou správnou volbou pro vás. Tato kvalitní polomaska vám poskytne bezpečí a pohodlí při práci nebo jiných aktivitách, kde může být vdechování nebezpečných částic problematické. Díky bajonetovému konektoru je nasazování a sundávání masky rychlé a snadné, což zvyšuje vaši efektivitu a pohodlí. Navíc design polomasky je ergonomicky tvarovaný, aby se co nejlépe přizpůsobil vaší tváři a minimalizoval... Celý popis

Koupit za 556 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu pro své dýchací cesty, pak je polomaska HM502 s bajonetovým konektorem tou správnou volbou pro vás. Tato kvalitní polomaska vám poskytne bezpečí a pohodlí při práci nebo jiných aktivitách, kde může být vdechování nebezpečných částic problematické. Díky bajonetovému konektoru je nasazování a sundávání masky rychlé a snadné, což zvyšuje vaši efektivitu a pohodlí. Navíc design polomasky je ergonomicky tvarovaný, aby se co nejlépe přizpůsobil vaší tváři a minimalizoval možnost úniku nečistot.

Hlavní parametry:
- Polomaska HM502 s bajonetovým konektorem
- Poskytuje spolehlivou ochranu dýchacích cest
- Rychlé a snadné nasazování a sundávání díky bajonetovému konektoru
- Ergonomický design pro pohodlné nošení
- Ideální pro práci nebo jiné aktivity, kde hrozí vdechnutí nebezpečných částic
Zobrazit více

Parametry

Velikost M
Typ polomasky
ochranné polomasky s filtry ano
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud