Honeywell Polomaska 5500

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Sada Honeywell N5500A1 je ideálním řešením pro ochranu dýchacích cest při práci s nebezpečnými plyny a parami. Ochranná dýchací polomaska N5500 se dvěma filtry typu A1 poskytuje spolehlivou ochranu dýchacích cest před organickými plyny a parami. Díky jednoduchému tvaru a redukci mrtvého prostoru uvnitř masky je nošení pohodlné a zajišťuje maximální výhled před sebe. Tato moderní polomaska je vyrobena z nealergického materiálu TPE, což zaručuje pohodlné nošení i při dlouhodobém používání. Výdechový... Celý popis

Koupit za 757 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada Honeywell N5500A1 je ideálním řešením pro ochranu dýchacích cest při práci s nebezpečnými plyny a parami. Ochranná dýchací polomaska N5500 se dvěma filtry typu A1 poskytuje spolehlivou ochranu dýchacích cest před organickými plyny a parami. Díky jednoduchému tvaru a redukci mrtvého prostoru uvnitř masky je nošení pohodlné a zajišťuje maximální výhled před sebe. Tato moderní polomaska je vyrobena z nealergického materiálu TPE, což zaručuje pohodlné nošení i při dlouhodobém používání. Výdechový ventil je chráněný plastovým krytem, což zvyšuje bezpečnost a prodlužuje životnost masky. Snadné nasazování a sundávání polomasky umožňuje upínací systém s textilní gumou a plastovým hlavovým křížem. Sada obsahuje 2 kusy filtrů A1, které jsou určeny speciálně proti organickým plynům a parám. Celkově šedá barva polomasky s hnědými proužky filtrů dodává produktu moderní a profesionální vzhled. Honeywell N5500A1 je skvělou volbou pro ty, kteří dbají na svou bezpečnost při práci v nebezpečných prostředích.

Hlavní parametry:
- Ochranná dýchací polomaska Honeywell N5500
- 2 kusy filtrů typu A1 v sadě
- Materiál: nealergický polymer TPE
- Dvoufiltrová konstrukce pro maximální výhled a minimalizaci nádechového odporu
- Výdechový ventil s plastovým krytem
- Upínací systém s textilní gumou a plastovým hlavovým křížem
- Filtry určeny proti organickým plynům a parám
- Barva: šedá s hnědými proužky
- Velikost: střední M
Zobrazit více

Parametry

Velikost M
ochranné polomasky s antibakteriálním účinkem ano

Články odjinud