Hledáte zdravou a chutnou přísadu do svých jídel? Naše semínka hrachu setého Maple Leaf jsou ideální volbou pro vás! Tyto semínka jsou speciálně určena na klíčení a domácí pěstování microgreens, což jsou mladé výhonky rostlin, které jsou plné živin a mají vynikající chuť. Semínka hrachu setého Maple Leaf jsou bohaté na bílkoviny, vitamíny a minerály, které jsou důležité pro správnou funkci vašeho těla. Obsahují vitamíny A, B1, B2, B6, C, D a E, které podporují imunitní systém, zlepšují zrak a působí... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hledáte zdravou a chutnou přísadu do svých jídel? Naše semínka hrachu setého Maple Leaf jsou ideální volbou pro vás! Tyto semínka jsou speciálně určena na klíčení a domácí pěstování microgreens, což jsou mladé výhonky rostlin, které jsou plné živin a mají vynikající chuť.

Semínka hrachu setého Maple Leaf jsou bohaté na bílkoviny, vitamíny a minerály, které jsou důležité pro správnou funkci vašeho těla. Obsahují vitamíny A, B1, B2, B6, C, D a E, které podporují imunitní systém, zlepšují zrak a působí jako antioxidanty. Dále obsahují minerály jako draslík, fosfor, vápník, hořčík, křemík, zinek a železo, které jsou nezbytné pro správné fungování svalů, kostí a nervového systému.

Balení obsahuje 100 g semen, což je dostatečné množství pro pěstování velkého množství microgreens. Semínka jsou snadno klíčivá a rychle rostou, takže si můžete vychutnat své vlastní čerstvé výhonky během několika dní.

Začněte svou cestu k zdravějšímu životnímu stylu s našimi semínky hrachu setého Maple Leaf a vychutnejte si chutné a výživné microgreens plné živin.

Hlavní parametry:
- Určeno na klíčení a domácí pěstování microgreens
- Bohaté na bílkoviny, vitamíny (A, B1, B2, B6, C, D, E) a minerály (draslík, fosfor, vápník, hořčík, křemík, zinek, železo)
- Balení obsahuje 100 g semen
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost balení 0.1 kg
Výrobce Microgreens
Typ zelenina

Články odjinud