S HUKA 6798 Loupačem kukuřice standard se loupaní kukuřice stane hračkou! Tato praktická pomůcka na ruční pohon s klikou vám umožní snadno a rychle oddělit zrna od klasu. Bez námahy získáte čerstvou kukuřici, kterou můžete použít jako krmivo pro vaše domácí zvířata. Loupač je vyroben z kvalitní litiny, což zaručuje jeho dlouhou životnost. Díky nožkám lze loupač snadno upevnit na podlahu, což zajišťuje stabilitu při používání. Hlavní parametry: - Typ: Loupač kukuřice - Pohon: Ruční s klikou - Materiál:... Celý popis

Koupit za 671 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S HUKA 6798 Loupačem kukuřice standard se loupaní kukuřice stane hračkou! Tato praktická pomůcka na ruční pohon s klikou vám umožní snadno a rychle oddělit zrna od klasu. Bez námahy získáte čerstvou kukuřici, kterou můžete použít jako krmivo pro vaše domácí zvířata. Loupač je vyroben z kvalitní litiny, což zaručuje jeho dlouhou životnost. Díky nožkám lze loupač snadno upevnit na podlahu, což zajišťuje stabilitu při používání.

Hlavní parametry:
- Typ: Loupač kukuřice
- Pohon: Ruční s klikou
- Materiál: Litina (slitina železa s uhlíkem)
- Barva: Červená
- Hmotnost: 3 kg
Zobrazit více

Články odjinud