iCLIMAX 732-N

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Celoobličejová maska iCLIMAX 732-N je skvělým pomocníkem pro všeobecné použití. Díky své konstrukci z celoobličejové silikonové pryže poskytuje vysoký komfort a těsnění. Polykarbonátový zorník s povrchovou úpravou proti poškrábání a odolností proti nárazu zajistí skvělou ochranu a dlouhou životnost masky. S širokým zorným polem vám nic neuteče z dohledu. Maska je kompatibilní s Climax filtry 757-N, které chrání proti plynu, parám i částicím. Postroj s pěti kotevními body zajišťuje stabilitu a pohodlné... Celý popis

Koupit za 2 008 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Celoobličejová maska iCLIMAX 732-N je skvělým pomocníkem pro všeobecné použití. Díky své konstrukci z celoobličejové silikonové pryže poskytuje vysoký komfort a těsnění. Polykarbonátový zorník s povrchovou úpravou proti poškrábání a odolností proti nárazu zajistí skvělou ochranu a dlouhou životnost masky. S širokým zorným polem vám nic neuteče z dohledu. Maska je kompatibilní s Climax filtry 757-N, které chrání proti plynu, parám i částicím. Postroj s pěti kotevními body zajišťuje stabilitu a pohodlné nošení. Filtry nejsou součástí balení a je možné je vybírat dle potřeby a požadované úrovně ochrany. S třídou 1 a normou EN 136:1998 splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy.

Hlavní parametry:
- Třída: 1
- Šířka bodů: 5
- Připojení filtru: Bajonet
- Filtry: 757-N
- Materiál: Silikonová pryž
- Nominální ochranný faktor (NPF): 1000
- Hmotnost: 660 g
- Norma: EN 136:1998
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cerva

Články odjinud