Zapomeňte na obyčejné barvy! S novou Diamantovou barvou Izink Diamond se vaše tvořivost dostane na zcela novou úroveň. Tato barva se vyznačuje nejen neobyčejnou barvou, ale také intenzivním třpytem a duhovými odlesky, které dokonale lámou světlo a dodávají vašim projektům jedinečný lesk. Odstíny této barvy vypadají úžasně samy o sobě, ale můžete je také skvěle kombinovat pro ještě výraznější efekt. Díky své univerzálnosti je tato barva vhodná na všechny typy povrchů - sklo, dřevo, papír, kov a mnoho... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zapomeňte na obyčejné barvy! S novou Diamantovou barvou Izink Diamond se vaše tvořivost dostane na zcela novou úroveň. Tato barva se vyznačuje nejen neobyčejnou barvou, ale také intenzivním třpytem a duhovými odlesky, které dokonale lámou světlo a dodávají vašim projektům jedinečný lesk. Odstíny této barvy vypadají úžasně samy o sobě, ale můžete je také skvěle kombinovat pro ještě výraznější efekt. Díky své univerzálnosti je tato barva vhodná na všechny typy povrchů - sklo, dřevo, papír, kov a mnoho dalších. Pusťte svou fantazii na volno a vytvořte si s Diamantovou barvou Izink Diamond jedinečné a zářivé projekty.

Hlavní parametry:
- Neobyčejná barva s intenzivním třpytem a duhovými odlesky
- Vhodná na všechny typy povrchů
- Možnost kombinovat různé odstíny pro unikátní efekty
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva zelené
Objem 80 ml

Články odjinud