S rychlou a jednoduchou přípravou a vynikající lepivostí je lepidlo na vliesové tapety ideální volbou pro každého, kdo si chce snadno vyzdobit svůj interiér. Toto lepidlo umožňuje snadnou manipulaci s tapetou při lepení a je později snadno odstranitelné za sucha, aniž by zanechalo stopy. Díky vysoké vydatnosti a možnosti nanášet lepidlo válečkem je možné s ním pokrýt až 25 m2 plochy. S lepidlem na vliesové tapety je lepení snadné a příjemné. Stačí vsypat lepidlo do vlažné vody, intenzivně promíchat... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S rychlou a jednoduchou přípravou a vynikající lepivostí je lepidlo na vliesové tapety ideální volbou pro každého, kdo si chce snadno vyzdobit svůj interiér. Toto lepidlo umožňuje snadnou manipulaci s tapetou při lepení a je později snadno odstranitelné za sucha, aniž by zanechalo stopy. Díky vysoké vydatnosti a možnosti nanášet lepidlo válečkem je možné s ním pokrýt až 25 m2 plochy.

S lepidlem na vliesové tapety je lepení snadné a příjemné. Stačí vsypat lepidlo do vlažné vody, intenzivně promíchat a je připraveno k použití. Lepidlo se nanáší přímo na stěnu a umožňuje přesné lepení tapet. Díry a praskliny je třeba předem zašpachtlovat a hodně nasákavý podklad napenetrovat. Poté se tapeta přilepí na stěnu a měkkým gumovým válečkem se vytlačí vzduchové bubliny a přebytečné lepidlo do stran.

**Hlavní parametry:**
- Vysoká vydatnost: až 25 m2 (na napenetrovaný povrch)
- Rychlá příprava: připraveno za 5 minut
- Snadná aplikace: lepidlo se nanáší přímo na stěnu
- Vynikající vlastnosti: lepidlo při aplikaci nestéká
- Hmotnost: 200g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Impol Trade
Typ lepidla
lepidla na papír ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud