Lepidlo Special 180g je skvělým pomocníkem pro lepení různých typů tapet, od papírových po vinylové a reliéfní. Navíc je ideální i pro tapety Rauhfaser a další strukturované či speciální tapety. S touto univerzální volbou budete mít jistotu, že vaše tapety budou držet na místě spolehlivě a dlouho. Lepidlo Special je navrženo tak, aby zajistilo pevné spojení a dokonalý vzhled vašich stěn. S obsahem 180g se postaráte o plochu až 23 m2 pro papírové a vinylové tapety a 20-23 m2 pro tapety Rauhfaser.... Celý popis

Koupit za 78 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Lepidlo Special 180g je skvělým pomocníkem pro lepení různých typů tapet, od papírových po vinylové a reliéfní. Navíc je ideální i pro tapety Rauhfaser a další strukturované či speciální tapety. S touto univerzální volbou budete mít jistotu, že vaše tapety budou držet na místě spolehlivě a dlouho. Lepidlo Special je navrženo tak, aby zajistilo pevné spojení a dokonalý vzhled vašich stěn. S obsahem 180g se postaráte o plochu až 23 m2 pro papírové a vinylové tapety a 20-23 m2 pro tapety Rauhfaser. Pro penetraci stěn pak vystačíte až na 72m2 s jedním balením. S Lepidlem Special bude váš projekt tapetování hladký a bezstarostný.

Hlavní parametry:
- Vhodné pro lepení různých typů tapet: papírových, vinylových, reliéfních, Rauhfaser, strukturovaných, speciálních
- Vydatnost: 11-14 m2 pro papírové a vinylové tapety, 20-23 m2 pro tapety Rauhfaser, 54-72m2 pro penetraci stěn
- Hmotnost: 180g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Impol Trade
Použití na LVT krytiny, desky a lamely
Typ lepidla
lepidla na papír ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud