S akumulátorovým bazénovým vysavačem INTEX 28620 můžete snadno udržovat čistotu ve vašem bazénu nebo vířivce bez nutnosti připojení k filtračnímu systému. Tento vysavač je ideální pro malé bazény, dětské bazény nebo vířivky, a díky integrovanému nabíjecímu akumulátoru poskytuje efektivní čištění po dobu cca 40-50 minut. S teleskopickou hliníkovou tyčí o délce 239 cm a různými čistícími kartáči je čištění bazénu snadné a pohodlné. Dva filtrační sáčky umožňují zachytit jak hrubé, tak jemnější nečistoty,... Celý popis

Koupit za 1 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S akumulátorovým bazénovým vysavačem INTEX 28620 můžete snadno udržovat čistotu ve vašem bazénu nebo vířivce bez nutnosti připojení k filtračnímu systému. Tento vysavač je ideální pro malé bazény, dětské bazény nebo vířivky, a díky integrovanému nabíjecímu akumulátoru poskytuje efektivní čištění po dobu cca 40-50 minut. S teleskopickou hliníkovou tyčí o délce 239 cm a různými čistícími kartáči je čištění bazénu snadné a pohodlné. Dva filtrační sáčky umožňují zachytit jak hrubé, tak jemnější nečistoty, zatímco IPX8 vodotěsnost zajišťuje bezpečný provoz ve vodě.

Hlavní parametry:
- Nezávislý systém čištění bez nutnosti připojení k filtraci
- Vhodný pro vířivé bazény a nadzemní bazény do průměru 5,49 m
- Teleskopická hliníková tyč o délce 239 cm
- Doba nabíjení USB: 8-10 hodin
- Doba provozu: cca. 40-50 min
- 3,6 V Ni-MH baterie
- IPX8 vodotěsný
- Různé čistící kartáče
- Dva filtrační sáčky pro různé typy nečistot
- Automatické vypnutí vysavače mimo vodu

S akumulátorovým bazénovým vysavačem INTEX 28620 můžete mít čistý bazén nebo vířivku bez zbytečné námahy a s minimálními náklady na energii. Ideální volba pro efektivní a pohodlné čištění vody ve vašem bazénu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Intex
Typ ruční
Určeno pro nadzemní bazény, vířivky
Čištění dna
Akumulátor ano
Robotické bazénové vysavače ano
Bezdrátové bazénové vysavače ano
Plně automatické bazénové vysavače ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud