Ponořte se do světa relaxace a pohody s vířivkou Intex Simple Spa. Tato nafukovací vířivka nabízí dokonalý zážitek díky 100 vzduchovým tryskám, které vás jemně masírují a uvolňují napětí. S průměrem 196 cm a výškou 66 cm je dostatečně prostorná pro až 4 osoby. Díky výkonnému filtračnímu čerpadlu a ohřevu s optimálním výkonem se můžete těšit na čistou a teplou vodu. Vířivka je vyrobena z pevného laminovaného vinylu s dodatečnou síťovinou na vnější stěně, což zajišťuje její stabilitu a dlouhou životnost.... Celý popis

Koupit za 10 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ponořte se do světa relaxace a pohody s vířivkou Intex Simple Spa. Tato nafukovací vířivka nabízí dokonalý zážitek díky 100 vzduchovým tryskám, které vás jemně masírují a uvolňují napětí. S průměrem 196 cm a výškou 66 cm je dostatečně prostorná pro až 4 osoby. Díky výkonnému filtračnímu čerpadlu a ohřevu s optimálním výkonem se můžete těšit na čistou a teplou vodu. Vířivka je vyrobena z pevného laminovaného vinylu s dodatečnou síťovinou na vnější stěně, což zajišťuje její stabilitu a dlouhou životnost. S uzamykatelným termoizolačním krytem udržíte teplo vody a snížíte náklady na ohřev. Vířivku lze snadno přemisťovat a používat jak v interiéru, tak v exteriéru. Díky jednoduché montáži ji můžete mít připravenou k relaxaci během několika minut.

Hlavní parametry:
- Počet osob: 4
- Vnější průměr: 196 cm
- Vnitřní průměr: 145 cm
- Výška: 66 cm
- Objem vody: 795 l
- Počet vzduchových trysek: 100
- Ohřev vody do: 40 °C
- Systém slané vody: NE
- Systém změkčování vody: NE
- Termoizolační kryt: ANO
- Termoizolační podložka: ANO
Zobrazit více

Parametry

Výkon ohřevu 2.2 kW
Výrobce Intex
Objem vody 795 l
Počet osob 4
Počet trysek 100 ks
Celoroční ano
Tvar kruhové
Barva šedé
Trysky vzduchové
Rychlost ohřevu vody 1,5-2,5 °C/hod.
Přenosné vířivé bazény pro zahradu ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud