Vířivka Intex Simple Spa je skvělým doplňkem vašeho domácího wellness zážitku. S průměrem 196 cm a výškou 66 cm poskytuje dostatek místa pro relaxaci až pro 4 osoby. S 100 vzduchovými tryskami si můžete užít příjemné bublinky a relaxační masáž. Díky výkonnému filtračnímu čerpadlu a ohřevu vody je zajištěna optimální kvalita vody a teplota až 40 °C. Laminovaný vinyl s dodatečnou síťovinou zaručuje stabilitu a dlouhou životnost. S uzamykatelným izolačním krytem můžete snížit náklady na ohřev vody... Celý popis

Koupit za 10 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vířivka Intex Simple Spa je skvělým doplňkem vašeho domácího wellness zážitku. S průměrem 196 cm a výškou 66 cm poskytuje dostatek místa pro relaxaci až pro 4 osoby. S 100 vzduchovými tryskami si můžete užít příjemné bublinky a relaxační masáž. Díky výkonnému filtračnímu čerpadlu a ohřevu vody je zajištěna optimální kvalita vody a teplota až 40 °C. Laminovaný vinyl s dodatečnou síťovinou zaručuje stabilitu a dlouhou životnost. S uzamykatelným izolačním krytem můžete snížit náklady na ohřev vody a zajistit bezpečnost.

**Hlavní parametry:**
- Typ konstrukce: nafukovací
- Tvar: kruh
- Počet osob: 4
- Objem vody: 795 l
- Vnější průměr: 196 cm
- Vnitřní průměr: 145 cm
- Výška: 66 cm
- Počet vzduchových trysek: 100
- Ohřev vody do: 40 °C
- Systém slané vody: NE
- Systém změkčování vody: NE
- Termoizolační kryt: ANO
- Termoizolační podložka: ANO
Zobrazit více

Parametry

Výkon ohřevu 2.2 kW
Výrobce Intex
Objem vody 795 l
Počet osob 4
Počet trysek 100 ks
Celoroční ano
Tvar kruhové
Barva šedé
Trysky vzduchové
Rychlost ohřevu vody 1,5-2,5 °C/hod.
Zobrazit více parametrů

Články odjinud