Praktický odpeckovač třešní Ruhhy 20623 je tou správnou volbou pro všechny milovníky pečení, vaření nebo konzervování třešní či višní. Už vás nebaví zdlouhavé ruční odstraňování jadérek? S tímto jednoduchým, ale efektivním zařízením bude příprava ovoce hračkou. Odpeckovač je ideální nejen pro profesionály, ale i pro amatéry, kteří rádi vytvářejí vlastní zákusky a kompoty. Díky němu můžete rychle a přesně odstranit pecky z velkého množství ovoce v podstatně kratším čase, aniž byste poškodili chuťové... Celý popis

Koupit za 156 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Praktický odpeckovač třešní Ruhhy 20623 je tou správnou volbou pro všechny milovníky pečení, vaření nebo konzervování třešní či višní. Už vás nebaví zdlouhavé ruční odstraňování jadérek? S tímto jednoduchým, ale efektivním zařízením bude příprava ovoce hračkou. Odpeckovač je ideální nejen pro profesionály, ale i pro amatéry, kteří rádi vytvářejí vlastní zákusky a kompoty. Díky němu můžete rychle a přesně odstranit pecky z velkého množství ovoce v podstatně kratším čase, aniž byste poškodili chuťové vlastnosti. Silikonová přísavka zajišťuje stabilitu odpeckovače na pracovní ploše a vestavěný mechanismus umožňuje snadné odstranění pecek do speciálního podnosu, který lze jednoduše vyjmout a vyprázdnit. S tímto odpeckovačem si užijete přípravu ovoce bez zbytečných starostí.

Hlavní parametry:
- Barva: bílá, červená
- Materiál: plast, kov, silikon
- Rozměry: 17,5 x 17 x 12 cm
Zobrazit více

Články odjinud