Isover Vario DoubleFit 310ml

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Systém doplňků Vario od společnosti Isover je ideální volbou pro lepení spojů v ploše a u detailů parobrzdy Isover Vario KM Duplex UV. Lepící pásky v tomto systému jsou navrženy tak, aby zajistily dokonalé vzduchotěsné přelepení přesahů parobrzdy s extrémně vysokou lepicí silou. Vario KB 1 je široká lepicí páska vhodná pro bezpečné vzduchotěsné přelepení přesahů parobrzdy, zatímco Vario MultiTape SL je elastická páska určená pro rohy, spoje a průchody střechou, jakož i pro napojení parobrzdy na... Celý popis

Koupit za 314 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Systém doplňků Vario od společnosti Isover je ideální volbou pro lepení spojů v ploše a u detailů parobrzdy Isover Vario KM Duplex UV. Lepící pásky v tomto systému jsou navrženy tak, aby zajistily dokonalé vzduchotěsné přelepení přesahů parobrzdy s extrémně vysokou lepicí silou. Vario KB 1 je široká lepicí páska vhodná pro bezpečné vzduchotěsné přelepení přesahů parobrzdy, zatímco Vario MultiTape SL je elastická páska určená pro rohy, spoje a průchody střechou, jakož i pro napojení parobrzdy na různé konstrukční prvky. Pro trvalé vzduchotěsné spoje na částech staveb slouží dvousložková těsnicí hmota Vario DoubleFit, která se aplikuje bez nutnosti přítlačné latě.

Hlavní parametry:
- Přizpůsobivá ochrana proti vzdušné vlhkosti a kondenzátu
- Proměnlivě difuzně propustná
- Propustnost pro vodní páru
- Ekologická a hygienická nezávadnost
- Snadná tvarovatelnost a přizpůsobivost v detailech
- Teplotní rozsah aplikace od -10°C do +5°C
- Různé typy lepicích pásek pro různé účely
- Možnost individuální cenové kalkulace dopravy
- Možnost kombinovaného odeslání s izolací
Zobrazit více

Parametry

Použití do exteriéru
Velikost balení 310 ml
Typ tmely
Značka Isover
tmelové pásky ano
lepící pásky ano
Výrobce Isover

Určitě si přečtěte

Články odjinud