Představujeme vám moderní způsob označování matek pro vaše včelstvo! S těmito malými značkami s potiskem čísel v barevném dekoru budete mít vždy přehled o tom, která matka byla označena k danému roku. Díky barevnému označení budete mít na první pohled jasno, které matky byly označeny v daném období. Už žádné zmatky nebo nepřesnosti, jen snadné a efektivní označování matek pro vaše včelstvo! Hlavní parametry: - Malé značky s potiskem čísel - Barevný dekor příslušný k danému roku - Moderní způsob... Celý popis

Koupit za 90 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám moderní způsob označování matek pro vaše včelstvo! S těmito malými značkami s potiskem čísel v barevném dekoru budete mít vždy přehled o tom, která matka byla označena k danému roku. Díky barevnému označení budete mít na první pohled jasno, které matky byly označeny v daném období. Už žádné zmatky nebo nepřesnosti, jen snadné a efektivní označování matek pro vaše včelstvo!

Hlavní parametry:
- Malé značky s potiskem čísel
- Barevný dekor příslušný k danému roku
- Moderní způsob označování matek
- Snadné a efektivní použití
Zobrazit více

Články odjinud