Pokud hledáte moderní a stylový způsob označování matek pro vaše včely, máme pro vás skvělý produkt! Naše malé značky s potiskem čísel v barevném dekoru nejen prakticky označí vaše matky, ale také jim dodají šmrnc díky barevnému designu odpovídajícímu konkrétnímu roku. S těmito značkami budete mít vždy přehled o věku a původu vašich matek, což vám usnadní správu vašich včelstev a chovu matek. Hlavní parametry: - Malé značky s potiskem čísel - Barevný dekor odpovídající konkrétnímu roku - Praktický... Celý popis

Koupit za 90 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte moderní a stylový způsob označování matek pro vaše včely, máme pro vás skvělý produkt! Naše malé značky s potiskem čísel v barevném dekoru nejen prakticky označí vaše matky, ale také jim dodají šmrnc díky barevnému designu odpovídajícímu konkrétnímu roku. S těmito značkami budete mít vždy přehled o věku a původu vašich matek, což vám usnadní správu vašich včelstev a chovu matek.

Hlavní parametry:
- Malé značky s potiskem čísel
- Barevný dekor odpovídající konkrétnímu roku
- Praktický způsob označování matek
- Pomáhá udržovat přehled o věku a původu matek
Zobrazit více

Články odjinud