Tablety Jiffy 7 jsou skvělým pomocníkem pro všechny zahradníky a pěstitelé rostlin. S jejich pomocí můžete snadno a efektivně pěstovat rostliny ze semínek i řízků. Hlavní předností těchto tabletů je jejich materiál. Jsou vyrobeny z kvalitní přírodní spahagnové rašeliny, která obsahuje minerály, které upravují kyselost půdy. To zaručuje optimální podmínky pro růst a vývoj vašich rostlin. Použití tabletů je velmi jednoduché. Stačí je nechat nabobtnat ve vodě, a to až do výšky cca 30 mm. Po nabobtnání... Celý popis

Koupit za 4 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tablety Jiffy 7 jsou skvělým pomocníkem pro všechny zahradníky a pěstitelé rostlin. S jejich pomocí můžete snadno a efektivně pěstovat rostliny ze semínek i řízků.

Hlavní předností těchto tabletů je jejich materiál. Jsou vyrobeny z kvalitní přírodní spahagnové rašeliny, která obsahuje minerály, které upravují kyselost půdy. To zaručuje optimální podmínky pro růst a vývoj vašich rostlin.

Použití tabletů je velmi jednoduché. Stačí je nechat nabobtnat ve vodě, a to až do výšky cca 30 mm. Po nabobtnání poskytují vyvážený poměr vzduchu, což urychluje zakořenění rostlin.

Další výhodou tabletů Jiffy 7 je to, že jsou bez škůdců a zárodků nemocí. To znamená, že se nemusíte obávat o zdraví vašich rostlin a můžete se plně soustředit na jejich růst a péči.

Tablety Jiffy 7 také odstraňují nutnost časté závlahy. Díky svému speciálnímu materiálu udržují optimální vlhkost půdy, což vám ušetří čas a energii.

Další výhodou je, že umožňují delší transport rostlin. Díky kompaktnímu designu a odolnému materiálu lze snadno a bezpečně přepravovat sazenice na větší vzdálenosti.

Navíc, tablety Jiffy 7 vám umožňují využít prostor efektivněji. Na ploše 2,2 m2 můžete pěstovat až 1000 ks sazenic, což je skvělá zpráva pro všechny, kteří mají omezený prostor k dispozici.

S tablety Jiffy 7 budete mít jistotu, že vaše rostliny budou mít nejlepší možné podmínky pro růst a vývoj. Ušetříte si čas, energii i prostor a budete mít krásné a zdravé rostliny.

Hlavní parametry:
- Průměr: 41 mm
- Materiál: kvalitní přírodní spahagnová rašelina
- Nabobtnání ve vodě: výška cca 30 mm
- Vyvážený poměr vzduchu pro rychlejší zakořenění
- Bez škůdců a zárodků nemocí
- Odstraňují nutnost časté závlahy
- Umožňují delší transport
- Využití prostoru: na ploše 2,2 m2 lze pěstovat až 1000 ks sazenic
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost balení 0.01 kg
Výrobce Jiffy
Květinová semínka ano
Bylinná semínka ano

Články odjinud