S těmito popisovači na textil na vodní bázi budete mít možnost nejen snadno nakreslit tenkou konturu, ale i vybarvit větší plochy podle vaší kreativity. Po nanesení barvy na látku stačí zažehlit přibližně 10 minut při teplotě 150 °C z rubové strany, abyste zajistili trvanlivost a stálost barev. Ideální pro všechny, kdo rádi tvoří a vytváří vlastní designy na textil! Hlavní parametry: - Popisovače na textil na vodní bázi - Možnost nakreslit tenkou konturu i vybarvit větší plochy - Stačí zažehlit... Celý popis

Koupit za 875 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S těmito popisovači na textil na vodní bázi budete mít možnost nejen snadno nakreslit tenkou konturu, ale i vybarvit větší plochy podle vaší kreativity. Po nanesení barvy na látku stačí zažehlit přibližně 10 minut při teplotě 150 °C z rubové strany, abyste zajistili trvanlivost a stálost barev. Ideální pro všechny, kdo rádi tvoří a vytváří vlastní designy na textil!

Hlavní parametry:
- Popisovače na textil na vodní bázi
- Možnost nakreslit tenkou konturu i vybarvit větší plochy
- Stačí zažehlit cca 10 minut při 150 °C z rubové strany
- Trvanlivé a stálé barvy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Jovi

Články odjinud