S polomaskou Force8 už žádná práce nezůstane nedokončena! Tato polomaska je vybavena dvěma filtry a ventilem typu Typhoon, který minimalizuje odpor a zajišťuje pohodlné dýchání. Díky čtyřbodovému postroji s rychloupínacími přezkami sedí maska pevně a pohodlně. Materiál z odolné termoplastické gumy se snadno přizpůsobí většině obličejových tvarů, což zajišťuje dokonalé utěsnění a ochranu. S maskou Force8 lze kombinovat různé úzkoprofilové filtry, což zaručuje optimální ochranu v různých pracovních... Celý popis

Koupit za 970 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S polomaskou Force8 už žádná práce nezůstane nedokončena! Tato polomaska je vybavena dvěma filtry a ventilem typu Typhoon, který minimalizuje odpor a zajišťuje pohodlné dýchání. Díky čtyřbodovému postroji s rychloupínacími přezkami sedí maska pevně a pohodlně. Materiál z odolné termoplastické gumy se snadno přizpůsobí většině obličejových tvarů, což zajišťuje dokonalé utěsnění a ochranu. S maskou Force8 lze kombinovat různé úzkoprofilové filtry, což zaručuje optimální ochranu v různých pracovních prostředích.

Hlavní parametry:
- Polomaska s dvěma filtry
- Ventil typu Typhoon s minimálním odporem
- Čtyřbodový postroj s rychloupínacími přezkami
- Materiál z odolné termoplastické gumy
- Možnost kombinace s úzkoprofilovými filtry
Zobrazit více

Parametry

Výrobce JSP

Články odjinud