JSP BHP JSP 5265

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Praktická a stylová taška na opasek, která vám umožní snadné a pohodlné uložení vaší ochranné masky nebo filtru. Už se nemusíte trápit, kam s maskou, když ji zrovna nepotřebujete – jednoduše ji uložíte do této tašky a připevníte si ji na opasek. Díky tomu budete mít masku vždy po ruce, ať už jste na veřejnosti, v obchodě nebo na cestách. Taška je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajistí ochranu a dlouhou životnost. Navíc je lehká a nenápadná, takže ji můžete nosit s sebou kamkoliv a kdykoliv.... Celý popis

Koupit za 495 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Praktická a stylová taška na opasek, která vám umožní snadné a pohodlné uložení vaší ochranné masky nebo filtru. Už se nemusíte trápit, kam s maskou, když ji zrovna nepotřebujete – jednoduše ji uložíte do této tašky a připevníte si ji na opasek. Díky tomu budete mít masku vždy po ruce, ať už jste na veřejnosti, v obchodě nebo na cestách. Taška je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajistí ochranu a dlouhou životnost. Navíc je lehká a nenápadná, takže ji můžete nosit s sebou kamkoliv a kdykoliv. Buďte připraveni a chráníte sebe i své blízké s touto praktickou taškou na opasek.

Hlavní parametry:
- Taška na opasek pro uložení masky nebo filtru
- Stylový a praktický design
- Kvalitní materiály pro dlouhou životnost
- Lehká a nenápadná
- Ideální pro nošení na veřejnosti, v obchodě nebo na cestách
Zobrazit více

Parametry

Výrobce JSP
Velikost univerzální

Články odjinud