JSP FORCE 8 polomaska

85 %
Stars
(2 hodnocení)

Force8 - spolehlivá polomaska pro ochranu dýchacích cest při různých aktivitách. Díky dvěma filtrům a ventilu typu Typhoon s minimálním odporem je zajištěna efektivní ochrana proti pevným částicím a různým druhům plynů a výparů. Čtyřbodový postroj s rychloupínacími přezkami zajistí pohodlné a bezpečné nošení. Maska je vyrobena z odolné termoplastické gumy, která se snadno přizpůsobí většině obličejových tvarů, a lze ji použít s širokou škálou úzkoprofilových filtrů. S maskou Force8 budete mít flexibilní... Celý popis

Koupit za 559 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Force8 - spolehlivá polomaska pro ochranu dýchacích cest při různých aktivitách. Díky dvěma filtrům a ventilu typu Typhoon s minimálním odporem je zajištěna efektivní ochrana proti pevným částicím a různým druhům plynů a výparů. Čtyřbodový postroj s rychloupínacími přezkami zajistí pohodlné a bezpečné nošení. Maska je vyrobena z odolné termoplastické gumy, která se snadno přizpůsobí většině obličejových tvarů, a lze ji použít s širokou škálou úzkoprofilových filtrů. S maskou Force8 budete mít flexibilní ochranu při různých činnostech od práce v průmyslu po domácí úkoly. Velikost S-L. (Filtr není součástí balení, je nutné dokoupit zvlášť.)

Hlavní parametry:
- Polomaska s dvěma filtry a ventilem typu Typhoon
- Čtyřbodový postroj s rychloupínacími přezkami
- Odporná termoplastická guma se přizpůsobí většině obličejových tvarů
- Možnost použití s širokou škálou úzkoprofilových filtrů
- Ochrana proti pevným částicím, plynům a výparům
- Velikost S-L
Zobrazit více

Parametry

Výrobce JSP
Velikost L
Typ polomasky
Materiál gumové

Články odjinud