Vyrovnejte nerovnosti a trhliny na stěnách a stropu s práškovým tmelom na bázi sádry. Tento univerzální tmel je ideální pro všechny druhy omítek, betonu, cihel a dalších povrchů. Před aplikací se ujistěte, že je podklad pevný, suchý a čistý, a v případě savých materiálů je navlhčete vodou. Díky přírodně bílé barvě lze po zaschnutí povrch snadno natřít disperzními barvami. Pro dokonalý vzhled doporučujeme před natíráním povrch jemně vyrovnat stěrkou řady JUBOLIN nebo JUBOGLETEM Nivelin. Tento tmel... Celý popis

Koupit za 97 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyrovnejte nerovnosti a trhliny na stěnách a stropu s práškovým tmelom na bázi sádry. Tento univerzální tmel je ideální pro všechny druhy omítek, betonu, cihel a dalších povrchů. Před aplikací se ujistěte, že je podklad pevný, suchý a čistý, a v případě savých materiálů je navlhčete vodou. Díky přírodně bílé barvě lze po zaschnutí povrch snadno natřít disperzními barvami. Pro dokonalý vzhled doporučujeme před natíráním povrch jemně vyrovnat stěrkou řady JUBOLIN nebo JUBOGLETEM Nivelin. Tento tmel splňuje standardy EN 13279 a umožňuje vrstvu o tloušťce 0–50 mm. S spotřebou 1,1 kg/m2 při tloušťce vrstvy 1 mm si s ním snadno poradíte.

Hlavní parametry:
- Tloušťka vrstvy: 0–50 mm
- Spotřeba: 1,1 kg/m2 při tloušťce vrstvy 1 mm
- Barva: přírodně bílá
- Podklad: pevný, suchý, čistý
- Možnost natírání disperzními barvami
- Vhodný pro všechny druhy omítek a povrchů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce JUB Kastaco
Typ tmely
tmelové pásky ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud