JUICE Lubes Tyre 500 ml

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Tento spolehlivý těsnící "mlíko" je skvělým pomocníkem pro všechny, kteří používají Tubeless nebo UST bezdušové systémy. S obsahem 500ml a vyráběným ze syntetického latexu je ideální pro utěsnění jednoho kola s potřebou pouhých 50-100ml v závislosti na rozměru pláště. Díky rychlému usazení do 30 sekund na správném místě dokáže eliminovat defekty do průměru až 4mm. Při první jízdě můžete očekávat lehkou ztrátu tlaku v kolech, což je běžné u bezdušových kol, ale po dofouknutí se tento efekt již neopakuje.... Celý popis

Koupit za 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento spolehlivý těsnící "mlíko" je skvělým pomocníkem pro všechny, kteří používají Tubeless nebo UST bezdušové systémy. S obsahem 500ml a vyráběným ze syntetického latexu je ideální pro utěsnění jednoho kola s potřebou pouhých 50-100ml v závislosti na rozměru pláště. Díky rychlému usazení do 30 sekund na správném místě dokáže eliminovat defekty do průměru až 4mm. Při první jízdě můžete očekávat lehkou ztrátu tlaku v kolech, což je běžné u bezdušových kol, ale po dofouknutí se tento efekt již neopakuje. S tímto těsnícím "mlékem" můžete být klidní, že vaše jízda bude bez problémů a překvapení.

Hlavní parametry:
- Obsah: 500ml
- Materiál: syntetický latex
- Množství pro utěsnění jednoho kola: 50-100ml
- Schopnost eliminovat defekty do průměru až 4mm
- Rychlé usazení do 30 sekund
- Eliminace lehké ztráty tlaku při první jízdě
Zobrazit více

Parametry

Typ tmely
Barva vícebarevné
tmelové pásky ano

Články odjinud