JUPITER polomaska M6100

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Získejte maximální ochranu a pohodlí s čistou polomaskou M6100, která je vyrobena z tří kvalitních materiálů. Tato polomaska je navržena tak, aby poskytovala efektivní ochranu proti škodlivým částicím ve vzduchu, zatímco zároveň zůstává pohodlná i po dlouhou dobu nošení. Díky jednomu filtru je snadné ji udržovat a zajistit tak neustálou ochranu při práci či jiných činnostech, kde je důležitá ochrana dýchacích cest. S touto polomaskou budete mít jistotu, že vaše zdraví je v bezpečí, aniž byste museli... Celý popis

Koupit za 417 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte maximální ochranu a pohodlí s čistou polomaskou M6100, která je vyrobena z tří kvalitních materiálů. Tato polomaska je navržena tak, aby poskytovala efektivní ochranu proti škodlivým částicím ve vzduchu, zatímco zároveň zůstává pohodlná i po dlouhou dobu nošení. Díky jednomu filtru je snadné ji udržovat a zajistit tak neustálou ochranu při práci či jiných činnostech, kde je důležitá ochrana dýchacích cest. S touto polomaskou budete mít jistotu, že vaše zdraví je v bezpečí, aniž byste museli ustupovat pohodlí a kvalitě.

Hlavní parametry:
- Čistá polomaska M6100
- Vyrobena z tří kvalitních materiálů
- Určená pro 1 filtr
- Poskytuje efektivní ochranu proti škodlivým částicím
- Pohodlná a snadno udržovatelná
- Ideální pro práci i běžné aktivity, kde je potřeba ochrany dýchacích cest
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Delta Plus
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud