K2 GLASS DOCTOR 0,8ml

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Opravte prasklý skleněný povrch snadno a efektivně s unikátním aplikačním systémem, který zcela eliminuje vzduchové bubliny a zajišťuje dokonalou transparentnost. Pryskyřice vytvrzená slunečním zářením spolehlivě spojuje rozbité části skla, takže oprava bude prakticky neviditelná. Lepidlo je snadné nanášet, a po vytvrzení lze přebytečné zbytky snadno odstranit bezpečnostní žiletkou. Díky speciálnímu složení je zajištěno, že prasklina bude opravena bezchybně a bez viditelných vad. S návodem k použití... Celý popis

Koupit za 405 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Opravte prasklý skleněný povrch snadno a efektivně s unikátním aplikačním systémem, který zcela eliminuje vzduchové bubliny a zajišťuje dokonalou transparentnost. Pryskyřice vytvrzená slunečním zářením spolehlivě spojuje rozbité části skla, takže oprava bude prakticky neviditelná. Lepidlo je snadné nanášet, a po vytvrzení lze přebytečné zbytky snadno odstranit bezpečnostní žiletkou. Díky speciálnímu složení je zajištěno, že prasklina bude opravena bezchybně a bez viditelných vad. S návodem k použití na YouTube.com se s touto inovativní opravou popraskaného skla snadno vypořádáte.

Hlavní parametry:
- Unikátní aplikační systém bez vzduchových bublin
- Pryskyřice se vytvrzuje slunečním zářením
- Transparentní forma zajišťuje neviditelnou opravu
- Snadné odstranění přebytečného lepidla žiletkou
- Eliminace vzduchu v prasklině pro dokonalý výsledek
- Návod k použití k dispozici na YouTube.com
Zobrazit více

Parametry

Výrobce K2
Značka K2
silikonové tmely ano
Barva transparentní

Určitě si přečtěte

Články odjinud