K2 Mega Mirror 6 ml

55 %
Stars
(4 hodnocení)

Při výměně čelního skla na autě nebo při přelepení zpětného zrcátka je klíčové mít po ruce spolehlivé lepidlo. S dvousložkovým lepidlem K2 Mega Mirror už nebudete muset trávit čas mícháním složek, stačí ho aplikovat a rychle vytvoří spojení mezi rukojetí a sklem. Kvalita tohoto lepidla je potvrzena mnoha pozitivními recenzemi, takže můžete mít jistotu, že vaše práce bude odvedena profesionálně a spolehlivě. Hlavní parametry: - Dvousložkové lepidlo pro montáž zpětného zrcátka K2 Mega Mirror - Silné... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Při výměně čelního skla na autě nebo při přelepení zpětného zrcátka je klíčové mít po ruce spolehlivé lepidlo. S dvousložkovým lepidlem K2 Mega Mirror už nebudete muset trávit čas mícháním složek, stačí ho aplikovat a rychle vytvoří spojení mezi rukojetí a sklem. Kvalita tohoto lepidla je potvrzena mnoha pozitivními recenzemi, takže můžete mít jistotu, že vaše práce bude odvedena profesionálně a spolehlivě.

Hlavní parametry:
- Dvousložkové lepidlo pro montáž zpětného zrcátka K2 Mega Mirror
- Silné lepidlo vhodné pro přilepení zrcátka na sklo, spojování kovu s kovem a skla se sklem
- Síla lepidla 3000 psi
- Obsahuje nový, ultra účinný aktivátor pro rychlé spojení
- Povrch zpětného zrcátka je slepen již po 15 minutách, zcela vytvrdne po 24 hodinách
- Snadné použití díky jednoduchým instrukcím
- Doporučený odborníky a oblíbený mezi uživateli
Zobrazit více

Parametry

Výrobce K2
Typ lepidla
Značka K2
polyuretanové tmely ano

Články odjinud